KONST / Litografier / Litografisk affisch 13185465
*
nr 1318 5465
Litografisk affisch
Picasso, "Cote d Azur", Henri Duchamps lith. Ej signerad. Bladets mått: 99x66 cm
Kondition: kantskada
Följerätt
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.900 kr
Sista tid för bud online:
måndag 6 april 2020
kl 20:18:13
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
3/4 11:40:44
1
600 kr
4/4 08:11:43
2
700 kr
6/4 17:19:26
3
1.400 kr
6/4 19:05:59
2
1.000 kr
6/4 19:05:59
3
1.100 kr (Budbetjänt)
6/4 19:08:48
2
1.400 kr
6/4 19:08:48
3
1.400 kr (Budbetjänt)
6/4 20:05:40
4
1.800 kr
6/4 20:12:14
2
1.600 kr
6/4 20:12:14
4
1.700 kr (Budbetjänt)
6/4 20:13:11
4
Vinnande bud
6/4 20:13:14
2
1.800 kr
6/4 20:13:14
4
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad henri duchamps lith litografier litografisk affisch pablo picasso picasso
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09
-
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22
-
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38
-
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:35
-
2077 Grafiskt blad
Lise Lundgren. "Sluten lotus". Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:08
*
Litografisk affisch
Kondition: kantskada
Läs om budbetjänten
nr 1318 5465
Litografisk affisch
Picasso, "Cote d Azur", Henri Duchamps lith. Ej signerad. Bladets mått: 99x66 cm
Kondition: kantskada
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 1.000 kr |
Såld: | 1.900 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 6 april 2020 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
3/4 11:40:44 | 1 | 600 kr |
4/4 08:11:43 | 2 | 700 kr |
6/4 17:19:26 | 3 | 1.400 kr |
6/4 19:05:59 | 2 | 1.000 kr |
6/4 19:05:59 | 3 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
6/4 19:08:48 | 2 | 1.400 kr |
6/4 19:08:48 | 3 | 1.400 kr (Budbetjänt) |
6/4 20:05:40 | 4 | 1.800 kr |
6/4 20:12:14 | 2 | 1.600 kr |
6/4 20:12:14 | 4 | 1.700 kr (Budbetjänt) |
6/4 20:13:11 | 4 | Vinnande bud |
6/4 20:13:14 | 2 | 1.800 kr |
6/4 20:13:14 | 4 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: ej signerad henri duchamps lith litografier litografisk affisch pablo picasso picasso
-
3258 Färglitografi
2 st, Anders Fogelin (1933-1982), Sverige. Signera..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:09 -
2109 Färglitografi
Helga Wachholz (f. 1936), Tyskland. "Moulin Rouge"..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 18:22 -
4003 Färglitografi
Sigvard Bernadotte (1907-2002), Sverige. Signerad,..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:51
-
3185 Färglitografi
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. Signerad,..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 20:38 -
3030 Färglitografie..
Stig Claesson Slas (1928-2008), Sverige. "Svensk s..//
Auktionen avslutas
om en vecka
10 juni kl 19:35 -
2077 Grafiskt blad
Lise Lundgren. "Sluten lotus". Signerad, numrerad ..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 19:08